LECO N-TYPZelltechnologie
SMBB Half Cut Cell Technologie
Bifacial Cell Modul Technologien
Excellent Anti-PID Low LID Leeschtung
Manner Hotspot-Schatteffekter
Méi héich Leeschtung, manner BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Qualitéitsmanagementsystem
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standardqualitéit
● IEC61701/IEC62716 Salz-/Niwwel-/Ammoniak-Tester
| Solarzellen | N-Typ Mono |
| Zuel vun den Zellen | 96 (6x16) |
| Dimensiounen | 1762 x 1134 x 30mm |
| Gewiicht | 24,0 kg |
| Frontglas | 2,0 mm beschichtet halbgehärtet Glas |
| Kader | Eloxéiert Aluminiumlegierung (verstäerkt Héichbelaaschtung optional) |
| Verbindungskëscht | IP68-Zertifizéierung (3 Bypass-Dioden) |
| Ausgangskabelen | 4,0 mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| D'Längt kann personaliséiert ginn | |
| Stecker | Mc4 kompatibel |
| Mechanesch Belaaschtungstest | Vir 5400Pa / Hannen 2400Pa |
| POWERKLASS | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximal Leeschtung (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Open Circuit Spannung (Voc) | 34,49V | 32,33V | 34,74V | 32,58V | 34,97V | 32,82V | 35,21V | 33,07V | 35,45V | 35,68V |
| Kuerzschlussstroum (Isc) | 15,84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08 Auer | 12,86A |
| Spannung bei maximaler Leeschtung (Vmpp) | 29,43V | 27,57V | 29,65V | 27,80V | 29,87V | 28,02V | 30,08V | 28,24V | 30,29V | 28,46V |
| Maximal Stroumleistung (Impp) | 14,78A | 11,82A | 14,84A | 11,87A | 14,90A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| MODUL-EFFIZIENZ (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Bestrahlungsstäerkt 1000W/m², Zelltemperatur 25°C, AM1.5G NMOT: Stralungsstäerkt 800W/m², Ëmgéigungstemperatur 20°C, Wandgeschwindegkeet 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Hannergewënn | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Moduleffizienz STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Moduleffizienz STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Moduleffizienz STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Behälter | 40' Haaptquartéier |
| Stécker pro Palette | 36 |
| Paletten pro Container | 26 |
| Stécker pro Behälter | 936 |
| Betribsmodul Temperatur | -40℃ bis +85℃ |
| Maximal Systemspannung | 1500 Gläichstroum (IEC) |
| Maximal Seriensécherungsbewäertung | 30A |
| Kraaft Toleranz | 0/+5W |
| Nennbetriebstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vun Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-Mail: gavin@alifesolar.com
Gebai 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Distrikt, Nantong City, China
www.alifesolar.com