LECO N-TYPZelltechnologie
SMBB Half Cut Cell Technologie
Bifazial ZellModultechnologien
Excellent Anti-PID Low LID Leeschtung
Manner Hotspot-Schatteffekter
Méi héich Leeschtung, manner BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Qualitéitsmanagementsystem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standardqualitéit
● IEC61701/IEC62716 Salz-/Niwwel-/Ammoniak-Tester
| Solarzellen | N-Typ Mono |
| Zuel vun den Zellen | 132 (6x20) |
| Dimensiounen | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Gewiicht | 33,8 kg |
| Front / Réck Glas | 2,0 mm beschichtet halbgehärtet Glas |
| Kader | Eloxéiert Aluminiumlegierung (verstäerkt Héichbelaaschtung optional) |
| Verbindungskëscht | IP68-Zertifizéierung (3 Bypass-Dioden) |
| Ausgangskabelen | 4,0 mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| D'Längt kann personaliséiert ginn | |
| Stecker | Mc4 kompatibel |
| Mechanesch Belaaschtungstest | Vir 5400Pa / Hannen 2400Pa |
| POWERKLASS | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximal Leeschtung (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Open Circuit Spannung (Voc) | 48,75V | 45,70V | 48,94V | 45,91V | 49,13V | 46,12V | 49,32V | 46,33V | 49,50V | 46,54V |
| Kuerzschlussstroum (Isc) | 15,74A | 12.59A | 15,80A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78A |
| Spannung bei maximaler Leeschtung (Vmpp) | 40,82V | 38,29V | 40,99V | 38,47V | 41,16V | 38,65V | 41,33V | 38,83V | 41,50V | 39.01V |
| Maximal Stroumleistung (Impp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95A | 15.00 Auer | 12.00 Auer | 15.06A | 12.05A |
| MODUL-EFFIZIENZ (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Bestrahlungsstäerkt 1000W/m², Zelltemperatur 25°C, AM1.5G NMOT: Stralungsstäerkt 800W/m², Ëmgéigungstemperatur 20°C, Wandgeschwindegkeet 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Hannergewënn | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Moduleffizienz STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Moduleffizienz STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Moduleffizienz STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Behälter | 40' Haaptquartéier |
| Stécker pro Palette | 34 |
| Paletten pro Container | 20 |
| Stécker pro Behälter | 680 |
| Betribsmodul Temperatur | -40℃ bis +85℃ |
| Maximal Systemspannung | 1500 Gläichstroum (IEC) |
| Maximal Seriensécherungsbewäertung | 30A |
| Kraaft Toleranz | 0/+5W |
| Nennbetriebstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vun Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-Mail: gavin@alifesolar.com
Gebai 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Distrikt, Nantong City, China
www.alifesolar.com