| ELEKTRISCHT PROJETT | PARAMETEREN | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maximal Leeschtung | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimal Betribsspannung | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Optimalen Betribsstroum | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Open-Circuit-Spannung | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Kuerzschlussstroum | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Betribstemperaturberäich vum Modul | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maximal Systemspannung | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maximalen Sécherungsstroum | A | 25 | |||
| Leeschtungstoleranzberäich | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standard Testëmstänn): Frontal Bestrahlung 1000W/m², Zelltemperatur 25℃, Spektrum AM1.5. | |||||
| Nominell Betribstemperatur vun der Zell | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maximal Leeschtungstemperaturkoeffizient | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Temperaturkoeffizient vun der oppener Spannung | Vok | %/℃ | -0,24 |
| Kuerzschlussstroumtemperaturkoeffizient | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Sécherheetsniveau | Klass II |
| Produktgarantie | 12 Joer Erfahrung mat Produktmaterialien an Technologie |
| Stroumgarantie | 25 Joer linear Leeschtung |
| *D'Dämpfung am éischte Joer ass 2%. Vum Joer drop un ass den jäerleche Réckgang manner wéi 0,5%. D'Modulleistung ass am 25. Joer net manner wéi 80%. | |
| Zelltyp | TOPCon Zell 182×91mm |
| Zellarrangement | 144 Stéck (12×12) |
| Modulgréisst | 2260x1219x2,7mm |
| Modulgewiicht | 7,44 kg |
| Verbindungskëscht | Gehäuseklass IP68 |
| Ausgangskabel | 4mm², 500mm Kabelnettlängt. Kabellängt kann personaliséiert ginn |
| Connectortyp | MC4 Kompatibilitéit |
| Kader | N/A |
| Frontal statesch Belaaschtung (Schnéidrock) | 5400Pa |
| Statesch Belaaschtung hannen (Wanddrock) | 2400Pa |
| Transport | Plattform Camion 13 Méin | Plattform Camion 17,5 m | Behälter 20°C | Behälter 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Gréisst | 13 Méin | 17,5 m | 20°C | 40°C |
| Palette | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Stéck/Palette | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Total Stécker | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Verpackungsgréisst (Palett) | 2320*1110*1400mm | |||
| Maximal Leeschtung (W) | Konversiounseffizienz | Gewiicht | Produktgarantie | Stroumgarantie | Modulgréissten | Zellarrangement |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 2260x1219x2,7mm | 144 Stéck (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 2260x1110x2,7mm | 132 Stéck (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 2260x1020x2,7mm | 120 Stéck (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 2260x918x2,7mm | 108 Stéck (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 2260x825x2,7mm | 96 Stéck (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 2260x735x2,7mm | 84 Stéck (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 2260x644x2,7mm | 72 Stéck (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 1545x425x2,7mm | 72 Stéck (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 1150x927x2,7mm | 54 Stéck (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 Joer | 25 Joer | 1750x1150x2,7mm | 80 Stéck (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-Mail: gavin@alifesolar.com
Gebai 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Distrikt, Nantong City, China
www.alifesolar.com