LECO N-TYPZelltechnologie
SMBB Half Cut Cell Technologie
Bifazial ZellModultechnologien
Excellent Anti-PID Low LID Leeschtung
Manner Hotspot-Schatteffekter
Méi héich Leeschtung, manner BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Qualitéitsmanagementsystem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standardqualitéit
● IEC61701/IEC62716 Salz-/Niwwel-/Ammoniak-Tester
| Solarzellen | N-Typ Mono |
| Zuel vun den Zellen | 144 (6x24) |
| Dimensiounen | 2278 x 1134 x 30mm |
| Gewiicht | 31,5 kg |
| Front / Réck Glas | 2,0 mm beschichtet halbgehärtet Glas |
| Kader | Eloxéiert Aluminiumlegierung (verstäerkt Héichbelaaschtung optional) |
| Verbindungskëscht | IP68-Zertifizéierung (3 Bypass-Dioden) |
| Ausgangskabelen | 4,0 mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| D'Längt kann personaliséiert ginn | |
| Stecker | Mc4 kompatibel |
| Mechanesch Belaaschtungstest | Vir 5400Pa / Hannen 2400Pa |
| POWERKLASS | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximal Leeschtung (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Open Circuit Spannung (Voc) | 51,41V | 48,69V | 51,55V | 48,82V | 51,68V | 48,96V | 51,81V | 49,09V | 51,94V | 49,23V |
| Kuerzschlussstroum (Isc) | 14.15 Auer | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11,65A |
| Spannung bei maximaler Leeschtung (Vmpp) | 42,41V | 39,36V | 42,56V | 39,51V | 42,71V | 39,66V | 42,86V | 39,80V | 43,00V | 39,95V |
| Maximal Stroumleistung (Impp) | 13.44A | 10,90A | 13.51A | 10,96A | 13.58A | 11.02A | 13,65A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| MODUL-EFFIZIENZ (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Bestrahlungsstäerkt 1000W/m², Zelltemperatur 25ºC, AM1.5G
NMOT: Stralungsstäerkt 800W/m², Ëmgéigungstemperatur 20ºC, Wandgeschwindegkeet 1m/s, AM1.5G
| Hannergewënn | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Moduleffizienz STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Moduleffizienz STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Moduleffizienz STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Behälter | 20'GP | 40' Haaptquartéier |
| Stécker pro Palette | 36 | 36 |
| Paletten pro Container | 5 | 20 |
| Stécker pro Behälter | 180 | 720 |
| Betribsmodul Temperatur | -40℃ bis +85℃ |
| Maximal Systemspannung | 1500 Gläichstroum (IEC) |
| Maximal Seriensécherungsbewäertung | 30A |
| Kraaft Toleranz | 0/+5W |
| Nennbetriebstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Pmax | -0,29%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Voc | -0,25%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vun Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-Mail: gavin@alifesolar.com
Gebai 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Distrikt, Nantong City, China
www.alifesolar.com