LECO N-TYPZelltechnologie
SMBB Half Cut Cell Technologie
Bifazial ZellModultechnologien
Excellent Anti-PID Low LID Leeschtung
Manner Hotspot-Schatteffekter
Méi héich Leeschtung, manner BOS & LCOE
● ISO9001:2015 Qualitéitsmanagementsystem
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standardqualitéit
● IEC61701/IEC62716 Salz-/Niwwel-/Ammoniak-Tester
| Solarzellen | N-Typ Mono |
| Zuel vun den Zellen | 132 (6x22) |
| Dimensiounen | 2384 x 1303 x 35mm |
| Gewiicht | 38,5 kg |
| Front / Réck Glas | 2,0 mm beschichtet halbgehärtet Glas |
| Kader | Eloxéiert Aluminiumlegierung (verstäerkt Héichbelaaschtung optional) |
| Verbindungskëscht | IP68-Zertifizéierung (3 Bypass-Dioden) |
| Ausgangskabelen | 4,0 mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| D'Längt kann personaliséiert ginn | |
| Stecker | Mc4 kompatibel |
| Mechanesch Belaaschtungstest | Vir 5400Pa / Hannen 2400Pa |
| POWERKLASS | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximal Leeschtung (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Open Circuit Spannung (Voc) | 47,95V | 45,52V | 48,15V | 45,73V | 48,34V | 45,93V | 48,54V | 46,13V | 48,73V | 46,33V |
| Kuerzschlussstroum (Isc) | 18.29 Auer | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39 Auer | 14,71A | 18.44A | 14,75A | 18.49 Auer | 14,79A |
| Spannung bei maximaler Leeschtung (Vmpp) | 39,84V | 37,82V | 40,03V | 38,02V | 40,23V | 38,22V | 40,42V | 38,42V | 40,62V | 38,62V |
| Maximal Stroumleistung (Impp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17.40 Auer | 13,92A | 17.44A | 13,95A | 17.48A | 13,98A |
| MODUL-EFFIZIENZ (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Bestrahlungsstäerkt 1000W/m², Zelltemperatur 25°C, AM1.5G NMOT: Stralungsstäerkt 800W/m², Ëmgéigungstemperatur 20°C, Wandgeschwindegkeet 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Hannergewënn | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Moduleffizienz STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Moduleffizienz STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maximal Leeschtung (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Moduleffizienz STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Behälter | 40' Haaptquartéier |
| Stécker pro Palette | 32 |
| Paletten pro Container | 18 |
| Stécker pro Behälter | 576 |
| Betribsmodul Temperatur | -40℃ bis +85℃ |
| Maximal Systemspannung | 1500 Gläichstroum (IEC) |
| Maximal Seriensécherungsbewäertung | 35A |
| Kraaft Toleranz | 0/+5W |
| Nennbetriebstemperatur (NMOT) | 45±2℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Pmax | -0,30%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vu Voc | -0,24%/℃ |
| Temperaturkoeffizient vun Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-Mail: gavin@alifesolar.com
Gebai 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan Distrikt, Nantong City, China
www.alifesolar.com